Stēvijas kosmētika

 

 

 

 

Zobu pasta Biodent basic ar stēviju, 75ml

Apraksts: Zobu pastas sastāvā ir bioloģiskas izcelsmes sasmalcināts zaļais māls, kas nodrošina aplikuma notīrīšanu no zobu un smaganu virsmas. Kumelīšu un tauksaknes eļļas rūpējas par dažādu sīku brūču un asiņojošu smaganu sadziedēšanu, piparmētru ēteriskā eļļa lieliski atsvaidzina elpu. Sastāvā esošā stēvija ne tikai tiek izmantota zobu pastas saldināšanai, bet arī kalpo kā antibakteriāls līdzeklis mutes dobuma tīrīšanai, bet arī aizkavē plaku veidošanos un kariesa attīstību.

Zobu pasta nesatur fluorīdu un mākslīgos saldinātājus, ir bioloģiski sertificēta (BDIH)

Sastāvs: ūdens, sasmalcināts zaļais māls, glicerīns, augu tenzīds, ksantans, kumelīšu ekstrakts, olīvu lapu ekstrakts, tauksaknes eļļa, piparmētru ekstrakts, stēvija, alkohols (no ēteriskajām eļļām).

Iepakojums un cena:

Art. Nr. 03-017: 75ml - 3,90 Eur

 

 

 

 

 

 

 

Zobu pasta Biodent vital ar stēviju, 75ml

Apraksts: Efektīvo profilaksi Jūsu zobiem un smaganām nodrošina dabas spēks. Zobu pastas sastāvs papildināts ar zaļo tēju, olīvu lapu , mirre ekstraktiem. Ēteriskās eļļas nodrošina ilgstošu svaiguma sajūtu. Zobu pastas sastāvā ir arī bioloģiskas izcelsmes sasmalcināts zaļais māls, kas nodrošina aplikuma notīrīšanu no zobu un smaganu virsmas.  Sastāvā esošā stēvija ne tikai tiek izmantota zobu pastas saldināšanai, bet arī kalpo kā antibakteriāls līdzeklis mutes dobuma tīrīšanai, bet arī aizkavē plaku veidošanos un kariesa attīstību.

Zobu pasta nesatur fluorīdu un mākslīgos saldinātājus ir ekoloģiski sertificēta (BDIH).

Sastāvs: Ūdens, glicerīns, krīts, sasmalcināts zaļais māls, ksantans, piparmētru eļļa, jūras sāls, sarkano aļģu, salvijas, olīvu lapu, stēvijas ekstrakti, neļķu eļļa, mirres, zaļās tējas ekstrakti, augu tenzīds, alkohols (ēterisko eļļu sastāvā).

Iepakojums un cena:

Art. Nr. 03-022: 75ml - 4,69 Eur

 

 

 


 Citi mūsu stēvijas produkcijas piedāvājumi:

Stēvijas lapas

Stēvijas koncentrāti

Stēvijas tabletes

Pasūtījumu forma

 

 
  • Latvian
  • Russian (CIS)

Meklēt

© 2010 stevija.lv | Visas tiesības aizsargātas
Web site currency conversion